پورتال خبری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان
پیام رییس جهاددانشگاهی خوزستان به مناسبت عید نوروز چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۸

بنام خالق هستی آفرین

 

 

آغاز بهارطبیعت به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را هدیه می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت، پالایش روان و خوداندیشی در بهار تجلی می‌یابد.

سال جدید در گهواره مفتون کننده و شیدای طبیعت با فصل بهار آغاز می‌شود. ذهن تسخیر دل می‌شود و نیروی شگرف زنگارهای فکر و روح را صیقل می‌دهد و انسان احساس دگرگونی و نوشدن می‌کند.

پیام مشترک بهار ،  نوشدن و بازآفرینی برای طبیعت و انسان است. بهار این زبان گویای خداوندی به انسان می‌آموزد که رمز ماندگاری و رستگاری او در عرصه هستی، منوط به تغییر و تحول، تلاش و پویائی، خلاقیت و اندیشه ورزی، نوخواهی و نواندیشی است.

 

نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نموده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی در سایه منویات مقام معظم رهبری و ظل توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) پاسداری نماید.

انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر روح پر فتوح امام راحل و شهیدانمان در آغاز سال جدید درود فرستیم.

 

در پایان ، در پناه الطاف لايزال الهي و آرزوي توفيق روزافزون و  سلامتي و طول عمر رهبر كبير و فرزانه انقلاب را دارم و صمیمانه‌ترین تبریکات و شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت ، به پیشگاه تمامی مردم خوب و با صفای  ایران زمین وخوزستان ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان و خانواده بزرگ جهاددانشگاهی و سایر جوامع دانشگا هیان ابراز می‌نمایم .

 

از ایـزد متعال بـرای همگان سالـی خوش همراه با بهروزی، تفاهم، وفاق و پیشرفت را مسألت  دارم.

 

دکتر قدرت الله شاکری نژاد

رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان

 

آخرین به روز رسانی در جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۱
 
کارت ورود به جلسه امتحانات چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳

قابل توجه دانشجویان محترم موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان

 

به اطلاع دانشجویان می رساند که از تاریخ 1395/03/01 می توانند

کارت ورود به جلسه امتحانات  را از طریق پروفایل خود دریافت نمایند

 
نظر سنجی اساتید چاپ نامه الکترونیک
شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۰

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان موسسه  می رساند جهت انجام نظرسنجی مدرسان نیمسال دوم سال تحصیلی95-94 از تاریخ 95/02/25لغایت 95/03/20به سامانه آموزش موسسه  مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است دریافت کارت ورود به جلسه پایان امتحانات منوط به انجام نظر سنجی می باشد.

 
اطلاعیه شهریه ثبت نام دانشجویان جدید چاپ نامه الکترونیک
يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۹

 قابل توجه  دانشجویان عزیز  جدیدالورود

جهت ثبت نام  اینترنتی مبلغ 4500000  ریال معادل چهارصد و پنجاه هزارتومان بابت وجه ثبت نام  ازطریق درگاه پرداخت اینترنتی به سامانه آموزش موسسه  واریز نمایند.

 

 

                                                                   امور شهریه

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۸
 
پیام رئیس جهاددانشگاهی خوزستان به مناسبت روز دانشجو چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۲

 

 

 

 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم
 

 

۱۶ آذر که در تقویم به نام روز دانشجو نامگذاری شده، یادآور رشادت و ایستادگی دانشجویان مسلمان ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهی و تفرقه‌افکنی دشمنان این مرز و بوم است. دانشجویان ایران اسلامی در مقاطع حساس تاریخی، کلاس درس را رها کردند و نقش خود در تعیین سرنوشت کشور را ایفا و این‌گونه نام خود را در تاریخ کشور ثبت کردند. در دوران حکومت ظالمانه پهلوی و همچنین در هشت سال دفاع مقدس، رشادت و دلاوری دانشجویان به اوج خود رسید و با پیروی از ولی فقیه، بهوظیفه دینی و اجتماعی خود عمل کردند. امروز نیز شاهد حضور تاثیرگذار دانشجویان در عرصه جهاد علمی هستیم و در این راه نیز شهدای گرانقدری را تقدیم کرده‌ایم.
اینجانب به نمایندگی از جهادگران جهاد دانشگاهی خوزستان روز دانشجو را به دانشجویان و استادان موسسه آموزش عالی و مرکز آموز عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان تبریک عرض کرده و توفیق روزافزون آنان در عرصه جهاد علمی را از خداوند متعال خواستارم.
 
 
                                                                                             دکتر قدرت‌اله شاکری‌نژاد
                                                                                       رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان
آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۲
 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 27