خانه / اخبار تصویری / اخذ رتبه ممتاز کشور در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۵ توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی خوزستان

اخذ رتبه ممتاز کشور در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۹۵ توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی خوزستان

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور از مرکز آزمون موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان به عنوان مرکز ممتاز کشور و یکی از مجموعه‌های برتر در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۵ تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، در متن لوح اهدا شده از سوی دکتر ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور، خطاب به علی بردیده، قائم‌مقام موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان آمده است:

“بدین‌ وسیله مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تلاش، سخت‌کوشی و تدبیری که در تمشیت امور برگزاری حساس‌ترین آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی مبذول داشته‌اید، ابراز می‌دارم.

خدای متعال را شاکرم که توفیق خدمت بی‌منت را به مجموعه‌ای از صدیق‌ترین اعضای خانواده بزرگ فرهنگ و آموزش این ملت ارزانی داشته تا با همت بالای خود، نعمت بی‌بدیل اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دل و جان جوانان پاک‌سرشت ایران‌زمین بارور سازد.

بدون تردید درایت و دلسوزی جنابعالی به همراه تلاش شایسته دیگر همکاران خدوم و ساعی شما در احراز رتبه ممتاز و انتخاب موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۵، منشاء بالندگی و ایجاد اطمینان و آرامش نزد قاطبه داوطلبان و جامعه نسبت به جایگاه سازمان سنجش آموزش کشور بوده است. امید است به یاری خداوند سبحان و در سایه توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج)، همچنان در مسیر خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده‌ساز این مرز و بوم موفق و منصور باشید.

درباره ی sahifa

مطلب پیشنهادی

ثبت نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

ثبت نام پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.