خانه / اخبار تصویری / پایان دوره سه‌روزه ضیافت اندیشه در جهاد دانشگاهی خوزستان

پایان دوره سه‌روزه ضیافت اندیشه در جهاد دانشگاهی خوزستان

دوره سه‌روزه ضیافت اندیشه استادان و اعضای هیات علمی مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سیدعلیرضا علوی، سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در پایان این دوره دانش‌افزایی با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: این روز بزرگ را به همه ملت ایران و همچنین جهادگران جهاد دانشگاهی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم فتوحات خوبی نیز در حل مشکلات داشته باشیم، زیرا کار نکرده در کشور بسیار است و هر فردی در هر مسئولیتی که هست، باید بخشی از کار را بر عهده بگیرد تا شاهد حل مسایل باشیم.

وی با اشاره به برگزاری طرح ضیافت اندیشه، افزود: امیدوارم استادان و اعضای هیات علمی مجتمع، در طول سه روز برگزاری دوره، از مباحث مطرح شده استفاده کافی را برده باشند. در این سه روز شاهد برگزاری نخستین دوره ضیافت اندیشه استادان در جهاد دانشگاهی خوزستان بودیم و طبیعی است که نخستین دوره ممکن است کم و کاستی‌هایی هم داشته باشد و باید تلاش کنیم در دوره‌های آتی با قوت و جدیت بیشتری وارد عمل شویم.

علوی تصریح کرد: طرح ضیافت اندیشه در ترم آینده با حضور اعضای هیات علمی آموزشی و پژوهشی برگزار خواهد شد.

سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان تاکید کرد: با توجه به تغییر فرآیند جذب استادان گروه معارف اسلامی، در تابستان باید تغییرات لازم در گروه معارف موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان نیز اعمال شود.

وی همچنین از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان بابت همکاری در برگزاری این دوره دانش‌افزایی تشکر کرد.

 

درباره ی علی بردیده

مطلب پیشنهادی

ثبت‌نام عتبات دانشجویان از ٢۵ آذر آغاز می‌شود

ثبت‌نام عتبات دانشجویان از ٢۵ آذر آغاز می‌شود معاون اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.